Martina Lacková

Senior Accountant

Martina Lacková - Senior Accountant

Martina v roce 2015 absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Ekonomika a management. Tématem její diplomové práce byla Finanční analýza firmy, v rámci které se zaměřila na zhodnocení finanční situace vybrané organizace včetně srovnání s organizacemi v konkurenčním prostředí. Již během studia na vysoké škole pracovala na pozici administrátor účetních operací, kde hlavním zaměřením bylo zpracování účetních dokladů. Po úspěšném ukončení studia začala v této společnosti pracovat na pozici samostatná účetní.

Martina pracuje ve společnosti ECOVIS FACTA od roku 2016 na pozici účetní. Během působení ve společnosti nasbírala mnoho dalších cenných zkušeností a znalostí v oblasti účetnictví, které jí umožňují zajistit korektnost a kvalitu účetních služeb. Specializuje se zejména na společnosti poskytující služby v oblasti vzdělávání a personalistiky, a dále pak na příspěvkové organizace v lékárenském průmyslu.

Martina je velmi aktivní člověk, který se ve volném čase věnuje práci na zahradě a cestování. Obrovskou dávku energie jí také přináší jóga a čas strávený s rodinou či přáteli.

© ECOVIS FACTA a.s. 2021

Na Strži 2102/61a, 140 00 Praha 4

facta@ecovis.cz

tel.: 00420 / 703 171 001